| Kategorie: | Mikiny |
| Výrobce | MALFINI® |
| EAN | 8591729073670 |
| Kód produktu | 4060707 |
| Barva | červená |
| Velikost | 158 cm/12 let |
| Pohlaví | Pánské/dětské |
| Materiálové složení | 65 % bavlna |
| Gramáž | 300 g/m² |
| Pratelné na | pratelné na 40 °C |
| Etiketa | tkaná |
| Zhodnocení | výšivka, přímý sítotisk, transferový potisk |
| Počet ks v sáčku | 1 ks |
| Minimální odběr | 1 ks |