| Kategorie: | Dámské |
| Bundy - vesty | |
| Výrobce | MALFINI® |
| EAN | 8591729147616 |
| Kód produktu | 5320213 |
| Barva | námořní modrá |
| Velikost | S |
| Pohlaví | Dámské |
| Materiálové složení | 100 % polyester |
| Gramáž | 280 g/m² |
| Pratelné na | pratelné na 30 °C |
| Etiketa | tkaná |
| Zhodnocení | digitální potisk, výšivka, transferový potisk |
| Počet ks v sáčku | 1 ks |
| Minimální odběr | 1 ks |
| Materiál | 3vrstvý softshell |
| Prodyšné | 600 g/m²/24 h |
| Voděodolné | 5000 mm |