| Kód | Velikost | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|---|
| 5220113 | S | více než 100 ks | 1 440 Kč | |
| 5220114 | M | více než 50 ks | 1 440 Kč | |
| 5220115 | L | více než 100 ks | 1 440 Kč | |
| 5220116 | XL | více než 100 ks | 1 440 Kč | |
| 5220117 | 2XL | více než 100 ks | 1 440 Kč | |
| 5220119 | 4XL | 0 ks | 1 457 Kč | |
| 5220118 | 3XL | více než 50 ks | 1 442 Kč |
| Kategorie: | Bundy - vesty |
| Pánské | |
| Výrobce | MALFINI® |
| EAN | 8591729240782 |
| Kód produktu | 5220119 |
| Barva | černá |
| Velikost | 4XL |
| Pohlaví | PÁNSKÉ |
| Materiálové složení | 94 % polyester |
| Gramáž | 300 g/m² |
| Pratelné na | pratelné na 30 °C |
| Etiketa | tkaná |
| Zhodnocení | výšivka, transferový potisk |
| Počet ks v sáčku | 1 ks |
| Minimální odběr | 1 ks |
| Materiál | 3vrstvý softshell |
| Prodyšné | 2000 g/m²/24 h |
| Voděodolné | 14000 mm |