| Kategorie: | Bundy - vesty |
| Pánské | |
| Výrobce | MALFINI® |
| EAN | 8591729125942 |
| Kód produktu | 5150714 |
| Barva | červená |
| Velikost | M |
| Pohlaví | PÁNSKÉ |
| Materiálové složení | 100 % polyester |
| Gramáž | 210 g/m² |
| Pratelné na | pratelné na 30 °C |
| Etiketa | tkaná |
| Zhodnocení | výšivka, transferový potisk |
| Počet ks v sáčku | 1 ks |
| Minimální odběr | 1 ks |
| Materiál | 3vrstvý softshell |
| Prodyšné | 2000 g/m²/24 h |
| Voděodolné | 5000 mm |
| Větruodolné | větruodolné |