| Kategorie: | Mikiny |
| Dětské | |
| Výrobce | MALFINI® |
| EAN | 8591729144004 |
| Kód produktu | 4124010 |
| Barva | purpurová |
| Velikost | 134 cm/8 let |
| Pohlaví | Dětské |
| Materiálové složení | 65 % bavlna |
| Gramáž | 300 g/m² |
| Pratelné na | pratelné na 40 °C |
| Etiketa | tkaná |
| Zhodnocení | výšivka, přímý sítotisk, transferový potisk |
| Počet ks v sáčku | 1 ks |
| Minimální odběr | 1 ks |