| Kód | Velikost | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|---|
| 4060111 | 146 cm | více než 100 ks | 353 Kč | |
| 4060107 | 158 cm | více než 100 ks | 353 Kč | |
| 4060115 | L | více než 100 ks | 442 Kč | |
| 4060116 | XL | více než 100 ks | 442 Kč | |
| 4060117 | 2XL | více než 100 ks | 442 Kč | |
| 4060119 | 4XL | více než 100 ks | 471 Kč | |
| 4060118 | 3XL | více než 100 ks | 455 Kč |
| Kategorie: | Mikiny |
| Výrobce | MALFINI® |
| EAN | 8591729073533 |
| Kód produktu | 4060111 |
| Barva | černá |
| Velikost | 146 cm/10 let |
| Pohlaví | Pánské/dětské |
| Materiálové složení | 65 % bavlna |
| Gramáž | 300 g/m² |
| Pratelné na | pratelné na 40 °C |
| Etiketa | tkaná |
| Zhodnocení | výšivka, přímý sítotisk, transferový potisk |
| Počet ks v sáčku | 1 ks |
| Minimální odběr | 1 ks |