| Kategorie: | Kalhoty - šortky |
| Dětské | |
| Výrobce | MALFINI® |
| EAN | 8591729302923 |
| Kód produktu | 6192110 |
| Barva | mandlová |
| Velikost | 134 cm/8 let |
| Pohlaví | Dětské |
| Materiálové složení | 60 % bavlna |
| Gramáž | 280 g/m² |
| Pratelné na | pratelné na 40 °C |
| Etiketa | label free |
| Zhodnocení | výšivka, sítotisk, transfer digitální, litho transfer, transfer sítotiskový, výměna labelu |
| Počet ks v sáčku | 10 ks |
| Minimální odběr | 1 ks |