| Kategorie: | Dětské |
| Výrobce | PICCOLIO® |
| EAN | 8591729113062 |
| Kód produktu | P729210 |
| Barva | apple green |
| Velikost | 134 cm/8 let |
| Pohlaví | Dětské |
| Materiálové složení | 100 % bavlna |
| Gramáž | 135 g/m² |
| Pratelné na | pratelné na 40 °C |
| Etiketa | odtrhávací (tear off) |
| Zhodnocení | digitální potisk, přímý sítotisk, transferový potisk |
| Počet ks v sáčku | 10 ks |
| Minimální odběr | 1 ks |