| Kategorie: | Polokošile |
| Dětské | |
| Výrobce | MALFINI® |
| EAN | 8591729122125 |
| Kód produktu | 2220007 |
| Barva | bílá |
| Velikost | 158 cm/12 let |
| Pohlaví | Dětské |
| Materiálové složení | 65 % bavlna |
| Gramáž | 200 g/m² |
| Pratelné na | pratelné na 40 °C |
| Etiketa | tkaná |
| Zhodnocení | digitální potisk, výšivka, přímý sítotisk, transferový potisk |
| Počet ks v sáčku | 1 ks |
| Minimální odběr | 1 ks |