| Kategorie: | Trička |
| Dětské | |
| Výrobce | MALFINI® |
| EAN | 8591729089107 |
| Kód produktu | 1380309 |
| Barva | světle šedý melír |
| Velikost | 122 cm/6 let |
| Pohlaví | Dětské |
| Materiálové složení | 97 % bavlna |
| Gramáž | 160 g/m² |
| Pratelné na | pratelné na 30 °C |
| Etiketa | saténová |
| Zhodnocení | digitální potisk, výšivka, přímý sítotisk, transferový potisk |
| Počet ks v sáčku | 10 ks |
| Minimální odběr | 1 ks |
| Úpravy | silikonová úprava |