Potřebujete poradit?

+420 777 780 841
trika@mcg.cz
0
Nákupní košík

Dámské tričko BASIC

Zpět na Dámská trička
Nejvíce barev
Cena bez potisku 90 Kč

Popis trička

Kvalitní dámské tričko střední gramáže s projmutým střihem zvýrazňující dámskou siluetu úzkýmzkým lemem průkrčníku ze žebrového úpletu s přídavkem 5 % elastanu. 

Gramáž a specifikace trička

Gramáž 160 g/m2
Specifikace 100 % bavlna (barva 12 - složení 85 % bavlna, 15 % viskóza), silikonová úprava, Single Jersey
Velikosti XS, S, M, L, XL, 2XL
Etika saténová
Zhodnocení Přímý sítotisk, Transferový potisk

Dostupné barvy

Dostupné velikosti

Počet kusů

Pro koho jsme tiskli?

Potřeboval jsem reklamu abych byl vidět a kamaráda mi poradil právě firmu McG. Vymysleli jsme spolu logo, vizitky, firemní trika, polep auta, reklamní plachty a letáky. Vyšli mi maximálně vstříc, byl jsem naprosto spokoj.
Pavel K.

Potřebovala jsem pro svůj tým jednotná trika na sobotní soutěž. Ve čtvrtek jsem zaslala potisk, jaké bych si představovala velikosti a barvu trik a během hodiny mi přišel e-mail s náhledem i kalkulací. V pátek bylo vše hotovo. Úžasné.
Míša D.

Pro náš hokejový tým bylo potřeba najít vhodné sportovní tréninkové oblečení a nápaditý potisk našeho loga. Jakub z McG mi poradil a v počítači hned navrhnul vhodné umístění loga. Byl jsem velmi spokojen s cenou i rychlostí.
Dan P.

Potřeboval jsem udělat trika pro náš motoklub. Pán mi poradil jaký druh textilu, jaký druh potisku a vše vysvětlil. Stačily tři dny a trika byla hotová. Mohu jen doporučit. Kvalita i super cena.
Petr H.

Pro rozlučku se svobodou jsem chtěla udělat pro svou nejlepší kamarádku unikátní trička, která by nás celý večer odlišovala od ostatních. Překvapilo mě, že jsem měla trička hotová ještě ten den a přesně taková, jaká jsem je chtěla.
Zuzana D.

Chtěla jsem udělat manželovi k jeho 50. tým narozeninám mu udělat pamětní trička pro všechny účastníky oslavy. Pan Maějašek mi nejen poradil, ale připravil také potisk a trička vyrobyl do druhého dne. Děkuji.
Alena M.

a další...

Novinky z našeho Instagramu

mcg@mcg.cz
+420 777 780 841 Kavkazská 3, Praha 10